Szczepki na zamówienie

Potrzebujesz szczepek w niskich cenach daj znać!

Jesteś zainteresowana/ny naszą ofertą ale dopiero zaczynasz i jeszcze nie chcesz inwestować dużych środków w swoje akwarium? My Cię rozumiemy zapraszamy do kontaktu, przygotujemy ofertę niedużych szczepek w rozsądnych cenach tak aby urozmaicić zbiornik i zacząć przygodę z trudniejszymi koralowcami.

Sklep internetowy koralowce24.pl jest dostępny 24 godziny na dobę, oferujemy również bardzo elastycznego godziny kontaktu oraz możliwości odbioru osobistego.

Wysyłka kurier DPD styrobox z hotpack cena 35 zł.

Kontaktować można się z nami całą dobę, jeżeli nie będziemy w stanie odpisać lub odebrać telefonu na bierzącą napewno zrobimy to jak najszybciej. Odbióru osobistego towaru przez klienta można dokonać od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9.00 do 21.00 po wcześniejszym ustaleniu terminu telefonicznie lub mailowo.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom Naszych klientów, oferujemy również dowóz do klienta, na wskazany przez niego adres jednak nie dalej niż do 100km. Koszt takiego dowozu będzie ustalany indywidualnie do wielkości zamówienia jednak nie wyższy niż 80 zł.

Zachęcamy do obserwowania Nas na Facebooku i Instagramie, tam wszelkie nowości i promocje.

ul.Wieniawskiego 5B
43-600 Jaworzno

Informacje kontaktowe!

biuro@koralowce24.pl

Wsparcie sprzedaży!

+48 607 586 616 Karolina
+48 782 586 616 Bartek

Zadzwoń!