Witaj,

Jesteśmy sklepem internetowym dla pasjonatów akwarystyki morskiej. Stworzyliśmy bogatą ofertę zwierząt morskich w atrakcyjnej cenie.

Nasz sklep został stworzony z myślą nie tylko o wieloletnich posiadaczach akwariów rafowych ale też dla początkujących akwarystów morskich. Z dużą starannością podchodzimy do opisów naszych koralowców, aby zamieścić w nich kluczowe informacje, takie jak poziom trudności w hodowli lub optymalne parametry naświetlenia,cyrkulacji wody czy suplementacji.

Naszym pryjorytetem jest indywidualne podejście do klienta oraz co najważniejsze, maksymalnie elastyczne godziny pracy. Jesteśmy do waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, możecie więcej przeczytać o tym w zakładce DOSTAWA. Zachęcamy również do składania zamówień za pośrednictwem maila biuro@koralowce24.pl, telefonu 607586616, messengera Koralowce24.

Zwierzęta w sklepie koralowce24.pl pochodzą tylko od sprawdzonych importerów z terenu Uni Europejskiej, oraz posiadają dokumenty potwierdzające ich legalność. Dodatkowo koralowce są aklimatyzowane w naszych zbiornikach przez około 2 tygodnie zanim wyruszą w trasę do klienta, abyśmy mieli pewność ich wysokiej jakości oraz aby były pełne sił do podróży.

Posiadamy około 10 letnie doświadczenie w akwarystyce morskiej i hodowli koralowców. Jesteśmy aktywnymi uczestnikami forów akwarystycznych. Zachęcamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie gdzie znajdziecie wszelkie nowości i informacje.

Czekamy na Ciebie, zostań jednym z naszych zadowolonych klientów!

Bartek i Karolina

Koralowce24

 

 

ul.Wieniawskiego 5B
43-600 Jaworzno

Informacje kontaktowe!

biuro@koralowce24.pl

Wsparcie sprzedaży!

+48 607 586 616 Karolina
+48 782 586 616 Bartek

Zadzwoń!